Timeplan våren 2022

Merk: Per 21.12.2021 er timeplanen og trenerkabalen under utarbeidelse. Opplysningene nedenfor er bekreftet, men noen partier, trenere, oppstartdatoer og priser mangler.

Foreldre/Barn 1
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Søndag 10:00-10:45
Oppstart: 16.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lisbeth Coste

Foreldre/Barn 2
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Søndag 11:00-11:45
Oppstart: 16.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lisbeth Coste

Gymlek 1
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Søndag 12:00-12:50
Oppstart: 16.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lisbeth Coste

Gymlek 2
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Søndag 13:00-13:50
Oppstart: 16.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lisbeth Coste

Gymlek 3
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Mandag 16:45-17:35
Oppstart: 10.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Johanna Svilosen

Paraturn 1, 6-16 år
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Onsdag 18:00-18:45
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Linn Christine Pederstad Olsen

Paraturn 2, 6-16 år
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Onsdag 18:45-19:30
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Linn Christine Pederstad Olsen

Gutter 1.-2. klasse
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom/turnhall
Onsdag 16:45-18:00
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Marte S. Aadahl

Jenter 1. klasse
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Mandag 17:40-18:55
Oppstart: 10.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Johanna Svilosen

Jenter 2. klasse
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom/turnhall
Onsdag 16:45-18:00
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Kristine Tjernæs

Jenter 3. klasse
Sted: Ski turnhall
Onsdag 16:30-17:45
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

Gutter 3.-4 klasse
Sted: Ski turnhall
Mandag 17:00-18:15
Oppstart: 10.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Marte S. Aadahl

Jenter 4. klasse
Sted: Ski turnhall
Onsdag 17:45-19:00
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

Mix 5. klasse
Sted: Ski turnhall
Onsdag 19:00 -20:30
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Michelle Dahl

Mix 6.-7. klasse 1
Sted: Ski turnhall
Mandag 18:15-20:00
Oppstart: 10.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lillian Bøe

Mix 6.-7. klasse 2
Sted: Ski turnhall
Torsdag 19:00-20:30
Oppstart: 13.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lillian Bøe

Jr. Mix 1 fra 8. klasse til 17 år, Onsdag
Sted: Ski turnhall
Onsdag 20:30-22:00
Oppstart: 12.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

Jr. Mix 2 fra 8. klasse til 17 år, Torsdag
Sted: Ski turnhall
Torsdag 20:30-22:00
Oppstart: 13.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

Sr. Mix 1, 18-25 år
Sted: Ski turnhall
Torsdag 20:30-22:00
Oppstart: 20.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lillian Bøe

Sr. Mix 2, 26 år+
Sted: Ski turnhall
Torsdag 20:30-22:00
Oppstart: 20.01.2022
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Lillian Bøe

Partier merket med stjerne (*) er ikke bekreftet ennå.

*2009-2011 Ekstra
Sted: Ski turnhall
Søndag 10:00-11:30
Oppstart: Ikke fastsatt
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

*2006-2008 Ekstra
Sted: Ski turnhall
Søndag 11:30-13:30
Oppstart: Ikke fastsatt
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

*2002-2005 Ekstra
Sted: Ski turnhall
Søndag 11:30-13:30
Oppstart: Ikke fastsatt
Pris: Ikke fastsatt
Hovedtrener: Ikke avklart

Stevneprogram, 16 år+
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Torsdag 20:30-22:00
Oppstart: 20.01.2022
Pris: Ikke avklart
Hovedtrener: Laila Edvardsen

GymX Senior Aerobic, 50 år+
Sted: Finstad skoles gymsal
Onsdag 19:00-20:00
Oppstart: 19.01.2022
Pris: Ikke avklart
Hovedtrener: Ida Brosvik


Konkurransepartier med opptak

Aspirant
Sted: Ski turnhall
Mandag 16:00-18:00
Hovedtrener:

Aspirant
Sted: Ski turnhall
Torsdag 19:00-20:30
Oppstart: 06.01.2022
Hovedtrener:

Aspirant
Sted: Ski turnhall
Søndag 13:30-15:30
Hovedtrener: rotasjon

Rekrutt 10
Sted: Ski turnhall
Mandag 16:00-18:00
Hovedtrener:

Rekrutt 10
Sted: Ski turnhall
Onsdag 18:00-19:30
Oppstart: 05.01.2022
Hovedtrener:

Rekrutt 10
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Onsdag 19:30-20:30
Hovedtrener:

Rekrutt 10
Sted: Ski turnhall
Torsdag 19:00-20:30
Hovedtrener:

Rekrutt 10
Sted: Ski turnhall
Søndag 13:30-16:00
Hovedtrener: rotasjon

Rekrutt 09
Sted: Ski turnhall
Mandag 18:00-20:00
Hovedtrener:

Rekrutt 09
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Mandag 20:00-21:00
Hovedtrener:

Rekrutt 09
Sted: Ski turnhall
Onsdag 19:00-21:30
Oppstart: 05.01.2022
Hovedtrener:

Rekrutt 09
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Torsdag 18:00-20:30
Hovedtrener:

Rekrutt 09
Sted: Ski turnhall
Søndag 13:30-16:00
Hovedtrener: rotasjon

Jr. konkurranse
Sted: Ski turnhall
Mandag 18:00-20:00
Hovedtrener:

Jr. konkurranse
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Mandag 20:00-21:00
Hovedtrener:

Jr. konkurranse
Sted: Ski turnhall
Onsdag 19:00-21:30
Hovedtrener:

Jr. konkurranse Jenter
Sted: Ski turnhalls Aktivitetsrom
Torsdag 18:00-20:30
Hovedtrener:

Jr. konkurranse Gutter
Sted: Ski turnhall
Torsdag 19:00-20:30
Hovedtrener:

Jr. konkurranse
Sted: Ski turnhall
Søndag 13:30-16:00
Hovedtrener: rotasjon