Timeplan høst 2015

Timeplan høst 2015

 

Finstad Skole, Markveien 24, 1406 SKI

Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Mandag
17.00 – 17.45
Foreldre/Barn (2-3 år)
Uke 36
31. august
Astri Nilsen
I Mysoft
Mandag
18.00 – 19.00
Gøy i gymsalen
(4 år-skolestart)
Ikke avklart
Marianne Rishaug
I Mysoft
Mandag
19.10 – 20.25
Aerobic voksne
Uke 36
31. august
Laila Edvardsen
Ved oppmøte
Mandag
20.30 – 22.00
Stevneprogram voksne
Uke 36
31. august
Laila Edvardsen
Ved oppmøte
Tirsdag
17.45 – 18.45
Gøy i gymsalen
(4 år-skolestart)
Ikke avklart
Marianne Rishaug
I Mysoft

Hebekk Skole, Sørjordet 7, 1400 Ski

Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Onsdag
17.15 – 18.00
Foreldre/Barn (2-3 år)
Ikke avklart
Astri Nilsen
I Mysoft
Onsdag
19.30 – 20.30
GymX senior aerobic damer
Ikke avklart
Ida Brosvik
Ved oppmøte
Onsdag
20.30 – 21.30
GymX senior aerobic herrer
Ikke avklart
Ida Brosvik
Ved oppmøte

Ski Idrettshall, Idrettsveien 35 b, 1400 Ski

Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Mandag
18.00 – 19.15
Gutter 1. – 4. klasse
Uke 34
Marthe L. Storo
I Mysoft
Mandag
19.15 – 21.00
Mix. 5. – 7. klasse
Uke 34
Lillian Bøe
I Mysoft
Mandag
19.00 – 21.00
Jr. Mix show/oppvisning fra 8. klasse
Uke 34
Margrethe Stabell
I Mysoft
Mandag
·      Tid ikke satt
Aspirant,
under 11 år
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Mandag
·      Tid ikke satt
Rekrutter
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Mandag
·      Tid ikke satt
Jr. konkurranse
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Onsdag
17.15 – 18.45
Jenter 1. – 2. klasse
Uke 34
Kristina Nystøl/
Jeanette Dahl
I Mysoft
Onsdag
18.45 – 20.30
Jenter 3. – 4. klasse
Uke 34
Jeanette Dahl/
Kristina Nystøl
I Mysoft
Onsdag
·      Tid ikke satt
Aspirant,
under 11 år
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Onsdag
·      Tid ikke satt
Rekrutter
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Onsdag
·      Tid ikke satt
Jr. konkurranse
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Torsdag
18.00 – 19.45
Ekstratrening for Mix. 6. – 7. klasse
Uke 34
Lillian Bøe/
Marianne Rishaug
I Mysoft
Torsdag
19.00 – 21.00
Jr. Mix
Apparater
Fra 8. klasse
Uke 34
Erlend Skurdal
I Mysoft
Torsdag
·      Tid ikke satt
Aspiranter,
Under 11 år
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Torsdag
·      Tid ikke satt
Rekrutter
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Torsdag
·      Tid ikke satt
Jr. konkurranse
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak

FOLLO BARNE- OG UNGDOMSSKOLE, St. Hansveien 9, 1400 Ski

Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Torsdag
18.30 – 19.30
Gymnastikk for funksjonshemmede
Ikke avklart
Anne-Grete Haudemann

 

Vi har stadig behov for trenere og andre som kan hjelpe til for barn og unge som ønsker å drive med turn.

Interesserte kan ta kontakt med Ski IL Turn skiilturn@gmail.com

Dette innlegget ble publisert i Nyheter. Bokmerk permalenken.