Oppdatert timeplan høsten 2015

Timeplan høst 2015
Finstad Skole, Markveien 24, 1406 SKI
Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Mandag
17.00 – 17.45
Foreldre/Barn (2-3 år)
Uke 36
31. august
Astri Nilsen
I Mysoft
Mandag
18.00 – 19.00
Gøy i gymsalen
(4 år-skolestart)
Uke 36
31. august
Marianne Rishaug
I Mysoft
Mandag
19.10 – 20.25
Aerobic voksne
Uke 36
31. august
Laila Edvardsen
Ved oppmøte/
I Mysoft
Mandag
20.30 – 22.00
Stevneprogram voksne
Uke 36
31. august
Laila Edvardsen
Ved oppmøte/
I Mysoft
Tirsdag
17.45 – 18.45
Gøy i gymsalen
(4 år-skolestart)
Uke 36
1.    september
Marianne Rishaug
I Mysoft
Hebekk Skole, Sørjordet 7, 1400 Ski
Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Onsdag
17.15 – 18.00
Foreldre/Barn (2-3 år)
Uke 36
2.   september
Astri Nilsen
I Mysoft
Onsdag
19.30 – 20.30
GymX senior aerobic damer
Uke 36
2. september
Ida Brosvik
I Mysoft
Onsdag
20.30 – 21.30
GymX senior aerobic herrer
Uke 36
2. september
Ida Brosvik
I Mysoft
Ski Idrettshall, Idrettsveien 35 b, 1400 Ski
Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Mandag
18.00 – 19.15
Gutter 1. – 4. klasse
Uke 34
Marthe L. Storo
I Mysoft
Mandag
19.15 – 21.00
Mix. 5. – 7. klasse
Uke 34
Lillian Bøe
I Mysoft
Mandag
19.00 – 21.00
Jr. Mix show/oppvisning fra 8. klasse
Uke 34
Margrethe Stabell
I Mysoft
Mandag
18.00 – 21.00
Aspirant,
under 11 år
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Mandag
18.00 – 21.00
Rekrutter
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Mandag
18.00 – 21.00
Jr. konkurranse
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Onsdag
17.15 – 18.45
Jenter 1. – 2. klasse
Uke 34
Kristina Nystøl/
Jeanette Dahl
I Mysoft
Onsdag
18.45 – 20.30
Jenter 3. – 4. klasse
Uke 34
Jeanette Dahl/
Kristina Nystøl
I Mysoft
Onsdag
17.00 – 20.30
Aspirant,
under 11 år
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Onsdag
17.00 – 20.30
Rekrutter
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Onsdag
17.00 – 20.30
Jr. konkurranse
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Torsdag
18.00 – 19.45
Ekstratrening for Mix. 6.– 7. klasse
Mix. 5 .- 7. klasse
Uke 34
Lillian Bøe/
Marianne Rishaug
I Mysoft
Torsdag
19.00 – 21.00
Jr. Mix
Apparater
Fra 8. klasse
Uke 34
Erlend Skurdal
I Mysoft
Torsdag
18.00 – 21.00
Aspiranter,
Under 11 år
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Torsdag
18.00 – 21.00
Rekrutter
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
Torsdag
18.00 – 21.00
Jr. konkurranse
Uke 34
Natalie Forseth
Eget inntak
FOLLO BARNE- OG UNGDOMSSKOLE, St. Hansveien 9, 1400 Ski
Dag
Klokken
Parti
Oppstart
Hovedtrener
Påmelding
Torsdag
18.30 – 19.30
Gymnastikk for funksjonshemmede ungdom
Uke 36
3. september
Anne-Grete Haudemann
I Mysoft
Vi har stadig behov for trenere og andre som kan hjelpe til for barn og unge
som ønsker å drive med turn.
Interesserte kan ta kontakt med Ski IL Turn skiilturn@gmail.com

Dette innlegget ble publisert i Nyheter. Bokmerk permalenken.